Dolum Makinası, Kapak Kapatma Makinası, Etiketleme Makinası

Otomatik Volümetrik Dolum Makinaları

Otomatik Volümetrik Dolum Makinası sistem ile dozajlama yapabilen bu makinalarda sıvı, yarısıvı ve kıvamlı her türlü ürünün dolumu mümkündür. 2, 4, 6, 8, 10, 12 adet nozul ile üretilebilir. Bir adet dolum makinası ve bir adet konveyörden oluşur. Dolduracağı ürünü otomatik şamandıra kontrollü dolum kazanından emer ve dolum nozulları vasıtasıyla kaplara doldurur. AISI 304 ve AISI 316 kalite paslanmaz çelikten imal edilir. Dolum makinası PLC kullanımı standart olup 7”LCD dokunmatik renkli ekran üzerinden tam kumanda sağlanmıştır.

Otomatik Volümetrik Dolum Makinasının kimyasal özelliğine göre nozullar dipten dolum mekanizması ile imal edilebilir. Bu sayede köpüren ve tazyik yapan ürünler ile de sorunsuz bir şekilde dolum yapılabilir. Dolum makinası CE normlarına uygun olup giriş-çıkış sensörleri, tehlike sviçleri, kapı sviçleri ile tam güvenlik sağlanmıştır.

Kimya, gıda, ilaç, boya, kozmetik, içecek, ve benzeri tüm sektörlerde yaygın olarak kullanılır.Her türlü cam, plastik, teneke, vb... ambalajlar için uygundur.