Dolum Makinası, Kapak Kapatma Makinası, Etiketleme Makinası

Tek Kafalı Yarı Otomatik Kıvamlı Dolum Makinası

Tek Kafalı Yarı Otomatik Kıvamlı Dolum Makinası, imalatında paslanmaz çelik kullanılmış olup pnömatik sistem ile çalışır. Çalışması için elektrik gerektirmez. Yarı otomatik dolum makinası ürünü üzerinden bulunan hunisiden çeker ve istenen gramajda dolumunu sağlar.Huniden dolum yaptığından kıvamlı ve düşük gramajlı ürünlerde tatmin edivibir gramaj hassasiyeti sağlar. Dolum makinası taneli yahut tanesiz tüm ürünlerin dolumuna uygundur. İki taneli ürünler için klepeli sistem uygulanır.

Doluma makinasında; dolum ayak pedalı ile start verebilirsiniz. Aynı zamanda dolum makinası üzerindeki otomatik butonunu aktive ederek pedalı kullanmaksızın sürekli dolum yapma imkanınız da bulunmaktadır. Ayarlanabilen tepsisi sayesinden farklı ebatlardaki şişelere klaylıkla geçiş yapabilirsiniz.Sabitlenebilir tekerlekleri ile taşıma ve sabitleme yapmak çok kolaydır. Tek Kafalı Yarı Otomatik Kıvamlı Dolum Makinası kayıt altına alınabilir gramaj ayarı mekanik indikatör ile temin edilmiştir.

Kıvamlı, taneli, ve düşük gramajlı ürünlerin dolumuna uygun olan makina ile kimya , gıda, kozmetik, boya ve akla gelebilecek daha bir çok sanayilerden ürünlerin dolumu mümkündür.